0532 291 2592

Hakkımızda

Anasayfa

Hakkımızda

Nacaroğlu Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Firmamız Nakliyat sektöründe faaliyetini 2000 yılından bu yana sürdürmekte olup, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak kaliteden ödün vermemiş olup evden eve nakliyat, asansör kiralama ve  ofis taşımacılığı alanlarında yıllardan beri sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana kendini geliştiren ve sürekli yenileyen şirketimiz değişen Dünya ve gelişen teknolojiyle birlikte ihtiyaç haline gelen "Asansörlü Taşımacılık" sistemini Gaziantep'e kazandıran "Nacaroğlu Evden Eve Taşımacılık" bu anlamda Dünya'nın en büyük "evden eve taşıma" asansörünü TÜRKİYE'nin hizmetine sunan ilk firma onuruna sahiptir. 
Asansör sistemimiz 66 metre yüksekliğe sahip olup yaklaşık 23. kata kadar çıkmakta ve eşyalarınızın daha hızlı ve sorunsuz yeni evinize sağlıklı bir şekilde taşınmasına yardımcı olmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde bina içinde ve eşyalarınızda oluşacak hasarlarında önüne geçilmektedir.

 

- Bir firmanın ulaşabileceği en yüksek mertebe  
"Güvenilir Firma" olabilmektir.

- Bizi en yükseklere ulaştıran asansörlerimiz değil
müşterimizin "ALLAH razı olsun" diyebilmesidir.

Nacaroğlu evden eve taşımacılık, Gaziantep Asansör Kiralama , Gaziantep şehirler arası taşımacılık Nizip Evden eve Taşımacılık, Evden eve Nakliyat Gaziantep, Gaziantepte asansörlü taşımacılık, gaziantep evden eve taşıma firmaları, gaziantep evden eve nakliye, gaziantep ev taşıma fiyatları